Atribuită Cumpărare directă

Servicii Deratizare

Număr anunț
DA35540035
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU (CUI 20799868)
Furnizor / câștigător
SMART ANTIPEST SOLUTIONS SRL (CUI 36760988)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.199,45 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.199,45 RON