Atribuită Cumpărare directă

Ciocan rotopercutor Bosch GBH 180-LI cu 3 functii, 1 acumulator 4Ah, 18 V

Număr anunț
DA35540640
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.108,56 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.108,56 RON