Atribuită Cumpărare directă

Ansamblu grup motor + pompa cu oprire 15l/200 bari

Număr anunț
DA35522305
Autoritate contractantă
LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA (CUI 10638988)
Furnizor / câștigător
TOP JET SERVICE SRL (CUI 30038740)
Cod CPV
42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.574 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.574 RON