Atribuită Cumpărare directă

Importul si prelucrarea datelor din baza de date existenta

Număr anunț
DA35536669
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arta si Meserii Vamszer Geza (CUI 11658460)
Furnizor / câștigător
SDG INFOPRIM S.R.L. (CUI 42975817)
Cod CPV
72320000-4 · Servicii de baze de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.193,27 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.193,27 RON