Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare buldoexcavator si echipamente pentru obiectivul “Imbunatatirea si dotarea serviciului situatii de urgenta al comunei Branistea prin achizitia unui utilaj”
- Număr anunț
- SCN1062658
- Autoritate contractantă
- Comuna Branistea (CUI 4461970)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312.454,90 RON
- Valoare atribuită
- 312.256 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.02.2020 18:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1033279
- Termen limită
- 18.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076118
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
312.256 RON
din 312.454,90 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 198,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.