Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,9% sub estimat
Servicii de evaluare imobile din patrimoniul CNPR
- Număr anunț
- SCN1062653
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- ROMLIDER EVALUARI IMOBILIARE S.R.L. (CUI 18375887)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 189.411 RON 45,9% sub estimat
- Data publicării
- 06.02.2020 16:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1033584
- Termen limită
- 18.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076113
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMLIDER EVALUARI IMOBILIARE S.R.L. CUI RO 18375887
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KPMG ADVISORY SRL CUI RO 13204347
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMCONTROL SA CUI 1568603
Valoare atribuită
189.411 RON
din 350.000 RON estimat
45,9%
Adjudecat la 54,1% din estimat · economie 160.589 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.