Atribuită Cumpărare directă

Servicii protocol masa oficiala cu ocazia manifestarilor dedicate zilei festive a Municipiului Beius

Număr anunț
DA35530656
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
PROD.COM.SERV.GHIOANA SRL (CUI 87016)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.632,75 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.632,75 RON