Atribuită Cumpărare directă

Servicii suport si mentenanta pentru site-urile UTCB(R199)

Număr anunț
DA35535180
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
LIVE DESIGN SRL (CUI 35771474)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
51.000 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.000 RON