Atribuită Anunț de participare

Achizitionare echipamente IT pentru proiectul "Utilare şcoală gimnazială în Com. Ciucurova, jud. Tulcea"

Număr anunț
SCN1062592
Autoritate contractantă
Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
Furnizor / câștigător
ENTERPRISE FOCUSED SOLUTIONS SRL (CUI 24825960)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336.110,98 RON
Valoare atribuită
336.100 RON
Data publicării
06.02.2020 10:22
Anunț de atribuire
SCNA1037369
Termen limită
21.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1069081

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

336.100 RON

din 336.110,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.