Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,7% sub estimat
Servicii de ”Actualizare site web responsive și accesibil cu migrare de date” necesară pentru desfasurarea activității proiectului ”eCetatean@Sighisoara2021”
- Număr anunț
- CN1020931
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.920 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON 24,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2020 08:29
- Anunț de atribuire
- CAN1037330
- Termen limită
- 11.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083332
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
REEA SRL CUI RO 10966500
Valoare atribuită
18.000 RON
din 23.920 RON estimat
24,7%
Adjudecat la 75,3% din estimat · economie 5.920 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.