Atribuită Cumpărare directă

PREMII TOMBOLA ZIUA LOCALITATII 6 MAI 2024

Număr anunț
DA35553770
Autoritate contractantă
Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.230 RON
Data publicării
18.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.230 RON