Atribuită Anunț de participare

Servicii de supervizare a lucrărilor pentru adaptarea soluției de execuție a cheului la Dana 46 și managementul modificărilor tehnice conform Dispozițiilor de Șantier nr. 1A/2025 și nr. 5/2026 – Proiect”Platforma Multimodală Galati – Etapa I –Modernizarea infrastructurii portuare

Număr anunț
CN1092778
Autoritate contractantă
Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
Furnizor / câștigător
TPF INGINERIE S.R.L. (CUI 26985401)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431.616 RON
Valoare atribuită
431.616 RON
Data publicării
21.05.2026 07:47
Anunț de atribuire
CAN1170573
Termen limită
08.06.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1271477

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

431.616 RON

din 431.616 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.