- Număr anunț
- SCN1018227
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38636100-3 · Lasere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112.435 RON
- Valoare atribuită
- 112.435 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 16:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1007967
- Termen limită
- 09.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025560
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1025560.pdf
- Formulare.docx.p7s
- model de contract.docx.p7s
- model de propunere tehnica.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
112.435 RON
din 112.435 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro