Atribuită Cumpărare directă

pachet mocheta

Număr anunț
DA35552319
Autoritate contractantă
COMUNA TURENI (CONSILIUL LOCAL TURENI) (CUI 4378840)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
968,07 RON
Data publicării
18.04.2024 13:49
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

968,07 RON