Atribuită Cumpărare directă

achizitie placi beton armat 1.00x0.550 x0.06 cm+placi beton armat 0.80x0.525x0.060

Număr anunț
DA35555669
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
DELTA LUK INTRACOM SRL (CUI 5425452)
Cod CPV
45223821-7 · Elemente prefabricate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
147.037,50 RON
Data publicării
18.04.2024 13:49
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147.037,50 RON