Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat
Achizitionare unor Detectoare de jonctiuni neliniare
- Număr anunț
- SCN1018217
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
- Cod CPV
- 38431000-5 · Aparate de detectare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 450.000 RON 10,7% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2018 16:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1008659
- Termen limită
- 18.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025645
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1025645.pdf
- Formulare si modele-semnat.pdf.p7s
- Model de contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ANDYTEH CONCEPT SRL CUI RO 18711880
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ROMSIR-IMPEX SRL CUI RO 6218870
Valoare atribuită
450.000 RON
din 504.201,68 RON estimat
10,7%
Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 54.201,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.