Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
„Dotare cu echipamente și mobilier specific didactic și de laborator, alte categorii de echipamente și dotări independente pentru funcționare la standarde europene a activităților școlare la Școala gimnazială nr. 5 Mediaș”
- Număr anunț
- SCN1018118
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- MERVAL GRUP SRL (CUI 23918670)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 234.000 RON
- Valoare atribuită
- 223.500 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2018 14:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1009880
- Termen limită
- 11.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025466
Documente
Documentația de atribuire
- CS dotare cu echipamente si mobilier didactic Scoala Gimnaziala 5 Medias.pdf.p7m
- FisaDate_DF1025466.pdf
- Formulare tip achizitionare Echipamente si mobilier didactic Scoala Gimnaziala 5 Medias.pdf.p7m
- MODEL Contract de furnizare si montare.docx.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MERVAL GRUP SRL CUI RO 23918670
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MATTE'S WAY CUI RO31345190
Valoare atribuită
223.500 RON
din 234.000 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 10.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.