Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,8% sub estimat
Servicii de asigurare de raspundere civila RCA Neptun 2018
- Număr anunț
- SCN1018113
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.014 RON
- Valoare atribuită
- 15.346,07 RON 9,8% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2018 14:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1009026
- Termen limită
- 08.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025467
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Servicii RCA 2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1025467.pdf
- Formulare - Servicii RCA 2018.doc.p7s
- Propunere Contract de prestare - Servicii RCA 2018.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
15.346,07 RON
din 17.014 RON estimat
9,8%
Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 1.667,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.