Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
ÎNTOCMIREA DOCUMENTAŢIEI TEHNICE PRIVIND “REABILITAREA FAŢADE SI INVELITOARE, REPARATII TAMPLARIE, SEMNALISTICA FIRME SI ORGANIZARE DE SANTIER, LA IMOBIL SITUAT IN ORADEA, PIATA 1 DECEMBRIE NR. 6”
- Număr anunț
- SCN1018100
- Autoritate contractantă
- FUNDATIA DE PROTEJARE A MONUMENTELOR ISTORICE DIN JUDETULBIHOR (CUI 17394856)
- Cod CPV
- 71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.300 RON
- Valoare atribuită
- 9.200 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2018 11:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1011881
- Termen limită
- 09.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1008448
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI (4).pdf.p7s
- FisaDate_DF1008448.pdf
- FORMULARE SI MODELE DE DECLARATII pag.9.doc.p7s
- MODEL CONTRACT PROIECTARE.doc.p7s
- TEMA DE PROIECTARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PANNON PROIECT S.R.L. CUI RO 25324282
Valoare atribuită
9.200 RON
din 9.300 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.