Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE CONSUMABILE CONFORM OFERTA

Număr anunț
DA35555663
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.533,66 RON
Data publicării
18.04.2024 13:49
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.533,66 RON