Atribuită Cumpărare directă

Sprijin si motivare pentru elevii aflati in risc de parasire timpuriea școlii– Echipamente sportive

Număr anunț
DA35549027
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „COSTACHE GRIGORE SUTU” (CUI 17378842)
Furnizor / câștigător
AMA FORTUNA SPORTS SRL (CUI 34310553)
Cod CPV
18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
155.388,24 RON
Data publicării
18.04.2024 13:49
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155.388,24 RON