Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica pentru aplicatia "ATHOS" modulele de contabilitate si marketing

Număr anunț
DA35538488
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
METASOFT PLUS SRL (CUI 2748386)
Cod CPV
72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
67.200 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.200 RON