Atribuită Cumpărare directă

Laptop Gaming ASUS TUF F16 FX607JV cu procesor Intel® Core™ i7-13650HX pana la 4.90 GHz, 16", Full H

Număr anunț
DA35542833
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Cultura si Arta Buzau (CUI 31508573)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.210,08 RON
Data publicării
17.04.2024 13:50
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.210,08 RON