Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE ÎNREGISTRARE SISTEMATICĂ A IMOBILELOR ÎN SISTEMUL INTEGRAT DE CADASTRU ŞI CARTE FUNCIARĂ PE UAT COMUNA PRUNDU BIRGAULUI
- Număr anunț
- CN1021018
- Autoritate contractantă
- COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
- Furnizor / câștigător
- RAMBOLL SOUTH EAST EUROPE SRL (CUI 12540535)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.895.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.895.500 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1038040
- Termen limită
- 12.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 093-222398
- Documentație de atribuire
- DF1081292
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAMBOLL SOUTH EAST EUROPE SRL CUI RO 12540535
Valoare atribuită
1.895.500 RON
din 1.895.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro