Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,9% sub estimat
LN3 – Procurare si inlocuire curbe circuit abur viu si apa alimentare din CTE Grozavesti
- Număr anunț
- CN1020991
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- Turboenergy Power (CUI 1007607001228)
- Cod CPV
- 50531100-7 · Servicii de reparare si de intretinere a boilerelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700.885,18 RON
- Valoare atribuită
- 470.000 RON 32,9% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2020 16:15
- Anunț de atribuire
- CAN1038523
- Termen limită
- 09.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083567
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Turboenergy Power CUI 1007607001228
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TECHNO MONTAJ SRL CUI RO 15190540
Subcontractanți 1
PIPESUPPORT CONSULT SRL CUI RO18322009
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
METALICA S.R.L. CUI RO 5950044
Asociați 1
METALICA GRUP SA CUI RO17341860
Valoare atribuită
470.000 RON
din 700.885,18 RON estimat
32,9%
Adjudecat la 67,1% din estimat · economie 230.885,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.