Atribuită
Anunț de participare
Rasini schimbatoare de ioni pentru instalatiile demineralizare - CTE Sud
- Număr anunț
- CN1020992
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
- Cod CPV
- 24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 732.577,50 RON
- Valoare atribuită
- 798.605 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 16:18
- Anunț de atribuire
- CAN1042359
- Termen limită
- 10.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083586
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRO TEHNIC S.R.L. CUI RO 15124236
Valoare atribuită
798.605 RON
din 732.577,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro