Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

EXECUȚIE LUCRĂRI PENTRU PROIECTUL “REABILITAREA ENERGETICĂ A COLEGIULUI NAȚIONAL MIRCEA ELIADE, MUNICIPIUL REȘIȚA, JUDEȚUL CARAȘ-SEVERIN”

Număr anunț
SCN1062697
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
IPD IMEX SRL (CUI 17110695)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.254.264,14 RON
Valoare atribuită
2.217.804,74 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
07.02.2020 13:24
Anunț de atribuire
SCNA1037363
Termen limită
27.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1076170

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPD IMEX SRL CUI RO 17110695

Valoare atribuită

2.217.804,74 RON

din 2.254.264,14 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 36.459,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.