Atribuită
Anunț de participare
Sisteme de depozitare și trolley mobil
- Număr anunț
- SCN1062691
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.585 RON
- Valoare atribuită
- 199.585 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 12:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1034922
- Termen limită
- 24.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076171
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 199.585 RON Adjudecat: 199.585 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TROLIU MOBIL | 116.965 RON | — | |
| 2 | SISTEM DEPOZITARE MATERIALE SANITARE | 82.620 RON | NOVOMED INTERNATIONAL SRL | 199.585 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVOMED INTERNATIONAL SRL CUI RO 31266046
Valoare atribuită
199.585 RON
din 199.585 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro