Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,9% sub estimat
Material marunt de cale ferata si acumulatori pentru locomotive
- Număr anunț
- SCN1062665
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 34946120-7 · Materiale feroviare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 320.005 RON
- Valoare atribuită
- 131.400 RON 58,9% sub estimat
- Data publicării
- 07.02.2020 08:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1033841
- Termen limită
- 17.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076127
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SORGETI SRL CUI RO 14936391
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VFM INTERCOM SRL CUI 36325070
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Metabet CF S.A. CUI RO 128507
Valoare atribuită
131.400 RON
din 320.005 RON estimat
58,9%
Adjudecat la 41,1% din estimat · economie 188.605 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.