Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,8% sub estimat

"REABILITAREA SI MODERNIZAREA RETELEI DE DRUMURI JUDETENE DIN JUDETUL ILFOV – DJ 401A km. 0+000 (Vidra) – km. 28+209 (Domnesti)”

Număr anunț
CN1018712
Autoritate contractantă
JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
Furnizor / câștigător
4 (CUI 13906)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160.552.859,90 RON
Valoare atribuită
135.126.317,46 RON 15,8% sub estimat
Data publicării
07.02.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1064384
Termen limită
03.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 027-060550
Documentație de atribuire
DF1075978

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
MAVGO HOLDING CUI 34060708
Asociați 3
AQUA PARC SRL CUI 16790810
HYDROSTROY AD CUI BG103029862
Subcontractanți 3
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
NELA TRANS SRL CUI RO14181586
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
INTRAKAT CUI 094207780
Asociați 1
Subcontractanți 2
OMNIA VIA SIGNA SRL CUI RO 32281745
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

135.126.317,46 RON

din 160.552.859,90 RON estimat 15,8%

Adjudecat la 84,2% din estimat · economie 25.426.542,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.