Atribuită Cumpărare directă

Executare serviciu de decolmantare/curățare a două puțuri conform ofertă nr. 24/05.04.2024

Număr anunț
DA35558583
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01871 (CUI 4550040)
Furnizor / câștigător
AQUA FORINSTAL SRL (CUI 30445515)
Cod CPV
45122000-8 · Lucrari de foraj de recunoastere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.300 RON
Data publicării
19.04.2024 13:50
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.300 RON