Atribuită Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENT DE LUCRU SI PROTECTIE APA CTTA AIUD

Număr anunț
DA35553373
Autoritate contractantă
APA CTTA SA ALBA (CUI 1755482)
Furnizor / câștigător
VARVI STYLL SRL (CUI 9065380)
Cod CPV
18221100-5 · Pelerine impermeabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
66.537 RON
Data publicării
18.04.2024 13:50
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.537 RON