Atribuită Cumpărare directă

CONSERVA

Număr anunț
DA35528084
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC TRANSILVANIA NASAUD (CUI 4512216)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15131000-5 · Conserve si produse din carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
109,98 RON
Data publicării
16.04.2024 13:50
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,98 RON