Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,5% sub estimat
Acord cadru de furnizare reactivi-Set reactivi controale si consumabile de laborator pentru determinari de substrate enzime si ioni din lichide biologice compatibili 100% sau echivalent cu analizotul de tip Hitachi 912
- Număr anunț
- CN1004689
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- HAEMOLAB IMPEX SRL (CUI 14166519)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175.570 RON
- Valoare atribuită
- 39.571 RON 77,5% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2018 09:29
- Anunț de atribuire
- CAN1010112
- Termen limită
- 31.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025434
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI HITACHI-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1025434.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- PROPUNERE DE ACORD CADRU,Contract subsecvent-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
HAEMOLAB IMPEX SRL CUI RO 14166519
Valoare atribuită
39.571 RON
din 175.570 RON estimat
77,5%
Adjudecat la 22,5% din estimat · economie 135.999 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.