Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,4% sub estimat

LUCRARI „EXTINDERE ALIMENTARE CU APA IN SATELE CRETESTI SI LUNCA LARGA, COMUNA BISTRA, JUD. ALBA”

Număr anunț
SCN1018063
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
Furnizor / câștigător
LUK TRUST CONSTRUCT 2004 SRL (CUI 16991554)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646.142,45 RON
Valoare atribuită
552.979,65 RON 14,4% sub estimat
Data publicării
27.09.2018 09:07
Anunț de atribuire
SCNA1010181
Termen limită
15.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024844

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
CEZIANA STAR SRL CUI RO 16700167
Oferta 3 Individuala
Ofertant
INSTALATORUL SA CUI RO 1755202

Valoare atribuită

552.979,65 RON

din 646.142,45 RON estimat 14,4%

Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 93.162,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.