Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul de investitie "Lac plaja - amenajare si alimentare cu apa"
- Număr anunț
- SCN1018052
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
- Furnizor / câștigător
- GPI BUILDING LOGISTIC SRL (CUI 35773157)
- Cod CPV
- 45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680.672,27 RON
- Valoare atribuită
- 678.100,41 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2018 08:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1009082
- Termen limită
- 15.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025346
Documente
Documentația de atribuire
- devize lac-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1025346.pdf
- Formulare - Administratia Parcului Memorial Constantin Stere-semnat.docx.p7s
- Model Contract - Administratia Parcului Memorial Constantin Stere-semnat.doc.p7s
- Proiect tehnic-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GPI BUILDING LOGISTIC SRL CUI RO35773157
Valoare atribuită
678.100,41 RON
din 680.672,27 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.571,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.