Atribuită Cumpărare directă

Servicii de creație, tehnore, traduc, verif plag, realiz în form el și tipărire a RRC 2024

Număr anunț
DA35532430
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
EXPRESSION GRAPHIC STUDIO SRL (CUI 15215350)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.115,27 RON
Data publicării
17.04.2024 13:50
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.115,27 RON