Atribuită Cumpărare directă

Cutie cutii de pentru depozitare / alimente de din plastic PVC cu capac si roti 50 L 50L litri

Număr anunț
DA35548011
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
319,84 RON
Data publicării
18.04.2024 13:50
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,84 RON