Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii/asfaltare si intretinere drum

Număr anunț
DA35556261
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
REDEME2019 (CUI 40920505)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
360.660,04 RON
Data publicării
18.04.2024 13:50
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360.660,04 RON