Atribuită Cumpărare directă

Topmaster 310406 - Menghina de banc standard, 150 mm

Număr anunț
DA35544986
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
466,39 RON
Data publicării
18.04.2024 13:50
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

466,39 RON