Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE TEAVA CORUGATA PE SN4 DI 500

Număr anunț
DA35462744
Autoritate contractantă
COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
Furnizor / câștigător
TEHNO WORLD SRL (CUI 15231305)
Cod CPV
44163160-9 · Conducte de distributie si accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.609,92 RON
Data publicării
09.04.2024 13:50
Data finalizării
19.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.609,92 RON