Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,0% sub estimat
Furnizare, instalare, punere in functiune, instruire personal si service in perioada de garantie - echipamente medicale si nemedicale in cadrul proiectului ”Dotarea Spitalului Clinic Județean de Urgențe „Sf. Spiridon”, Iași, în vederea creșterii calității serviciilor furnizate în regim ambulatoriu” – LICITATIA 10
- Număr anunț
- CN1093093
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495.232 RON
- Valoare atribuită
- 341.831 RON 31,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.06.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1172639
- Termen limită
- 03.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 370948-2026
- Documentație de atribuire
- DF1272237
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
22.06.2026 12:21Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DEPANERO SRL CUI RO27846339
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROTHERM GRUP SRL CUI RO 13499191
Valoare atribuită
341.831 RON
din 495.232 RON estimat
31,0%
Adjudecat la 69,0% din estimat · economie 153.401 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.