Atribuită Cumpărare directă

Registre

Număr anunț
DA35565542
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Bacau (CUI 4455390)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI 13566711)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
243,76 RON
Data publicării
19.04.2024 13:50
Data finalizării
20.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,76 RON