Atribuită Cumpărare directă

Anvelopa anvelope pneu pneuri cauciuc toate sezoanele ALL SEASON SEASONS 215/65 R16 98H DEBICA

Număr anunț
DA35541909
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.452 RON
Data publicării
17.04.2024 13:50
Data finalizării
21.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.452 RON