Atribuită Cumpărare directă

Mănuși Tactice Oakley Factory Lite 2.0 - Negru

Număr anunț
DA35522647
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
ECOGREEN VENTURES S.R.L. (CUI 48225547)
Cod CPV
35113400-3 · Imbracaminte de protectie si de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.116,77 RON
Data publicării
16.04.2024 13:50
Data finalizării
22.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.116,77 RON