Atribuită Cumpărare directă

Bosch GST 185-LI - Fierastrau pendular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah

Număr anunț
DA35566758
Autoritate contractantă
Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43810000-4 · Echipament de prelucrare a lemnului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
658,82 RON
Data publicării
21.04.2024 13:50
Data finalizării
22.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,82 RON