Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII SURUB CAP BOMBAT TORBANT M6X70 DIN603-4.8 10BUC/PG. SAP2356 PG 4,0 PIULITA HEX D

Număr anunț
DA35563430
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu (CUI 2843833)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
852,12 RON
Data publicării
19.04.2024 13:50
Data finalizării
22.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

852,12 RON