Atribuită Cumpărare directă

Achiziţie kit igienă orală (2.000 bucati)

Număr anunț
DA35558496
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
CROWN INTERNATIONAL IMPORT EXPORT SRL (CUI 1593917)
Cod CPV
33711700-4 · Articole si preparate pentru igiena bucala sau dentara (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
209.540 RON
Data publicării
19.04.2024 13:50
Data finalizării
22.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209.540 RON