Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de reparație al sistemului de tratare a gazelor arse la autospeciala VOLVO cf. ADV1421434

Număr anunț
DA35564410
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
Furnizor / câștigător
PREMIUM TRUCKS S.R.L. (CUI 23301878)
Cod CPV
50114000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.655 RON
Data publicării
19.04.2024 13:50
Data finalizării
22.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.655 RON