Atribuită Cumpărare directă

Sistem informatic Modul Contracte,Modul Registratura electronica si managementul documentelor

Număr anunț
DA35549513
Autoritate contractantă
Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI 15189596)
Furnizor / câștigător
DIGITYPE BESPOKE SOFTWARE S.R.L. (CUI 47259916)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.700 RON
Data publicării
18.04.2024 13:50
Data finalizării
22.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.700 RON